Strzelecki Puchar KSP dla Wydziału Doskonalenia Zawodowego!

Zwycięstwem ekipy WDZ w klasyfikacji drużynowej zakończyły się tegoroczne Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Stołecznego Policji, rozegrane 6 czerwca na strzelnicy KGP przy ulicy Iwickiej. Świetną formę zaprezentowali także strzelcy z Wydziału Postępowań Administracyjnych, Laboratorium Kryminalistycznego oraz KRP VI.

Zgodnie z zapowiedzią, 25 trzyosobowych zespołów rywalizowało w konkurencji do tarcz TS-2 i TS-10 według nastepujących założeń:

  • cel: tarcza TS-2 i tarcza TS-10 (umieszczona jedna pod drugą)
  • odległość: 25 metrów,
  • postawa: stojąca,
  • postawa wyjściowa: stojąca, broń w kaburze nieprzeładowana z podpiętym magazynkiem, drugi magazynek w ładownicy,
  • liczba naboi: 20 szt. ( 2 x 5 do tarczy  TS-2 + doładowanie i 2 x 5 do tarczy TS-10 )
  • czas: 3 minuty,
  • punktacja:  tarcza TS-2 według pierścieni, TS-10 prostokąt 7pkt, butelka 5 pkt., poza butelką 4, 3, 2, 0 pkt. zgodnie z oznaczeniem na tarczy.

W imieniu Komendanta Stołecznego Policji nagrody wręczył Naczelnik Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP mł. insp. Jarosław Bieliński. A ostateczna klasyfikacja prezentowała się następująco:

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN

  1. JANKOWSKI  Tomasz  (WPA)
  2. WOŁYNKIEWICZ  Tomasz  (WDZ I)
  3. WRÓBEL  Tomasz  (KRP V)
  4. MAJCHER  Damian  (WDZ I)
  5. GARSTKA  Michał  (WPA)
  6. MIKOŁAJCZUK  Maciej (OPP)
  7. MAKLER  Jacek  (Grodzisk Maz.)
  8. DZIUBA  Filip  (KPPL)
  9. SZEWCZYK  Mariusz (Grodzisk Maz.)
  10. KATA  Mariusz  (Otwock)
  11. SUŁEK  Kamil  (WDZ I)
  12. MATCZAK  Piotr  (KRP VI)
  13. MASZER  Krzysztof  (KRP III)
  14. NAZARUK  Tomasz  (Bemowo)
  15. SAŁBUT  Marcin  (KRP I)
  16. KOŁACZKIEWICZ  Grzegorz  (KRP IV)
  17. PODSADNIK  Marcin  (KKP)
  18. WTO
  19. CYGAN  Stanisław  (KP Metro)
  20. LENDZION  Piotr  (LK)
  21. DUDA  Konrad  (KRP III)
  22. W. Realizacyjny
  23. BARCIOSKI  Roman  (W. Konwojowy I)
  24. JAKUBOWSKI   Piotr  (KRP I)
  25. SKIBIOSKI  Stanisław   (W. Konwojowy II)
  26. W. Realizacyjny
  27. BONK  Grzegorz  (KRP V)
  28. KNAP  Michał  (OPP)
  29. WTO
  30. STASZEWSKI  Piotr  (W. Konwojowy II)
  31. SALOMON  Paweł  (Mińsk Maz.)
  32. FIGUŁA  Piotr  (WDZ II)
  33. NIEWIAROWSKI  Artur  (KRP VII)
  34. RACHUBA  Michał  (KP Metro)
  35. GUBA Mariusz  (Otwock)
  36. ROGOŻA  Edward  (LK)
  37. CZUBASZEK  Radosław  (KRP VII)
  38. KICIOSKI  Tomasz  (KRP I)
  39. BEDNARSKI  Marcin  (Pruszków I)
  40. WOŹNIAK  Paweł  (KRP IV)
  41. NAWACKI  Sławomir  (Bemowo)
  42. GRZYB  Daniel   (OPP)
  43. BRZEZIOSKI  Grzegorz  (KRP I)
  44. SMOLIOSKI  Paweł  (Otwock)
  45. WOŁOWSKI  Łukasz  (KRP I)
  46. MIKLASIOSKI  Robert  (W. Konwojowy I)
  47. DUBIEL  Sebastian   (KRP III)
  48. NIEMYSKI  Wojciech  (Bemowo)
  49. TRUCHEL  Robert  (KRP VI)
  50. FALKOWSKI  Mikołaj  (KRP I)
  51. W. Realizacyjny
  52. LISTKOWSKI  Robert  (WPA)
  53. TKACZ  Sławomir   (W. Konwojowy I)
  54. FRĄCZAK  Piotr  (KRP V)
  55. KOMÓR  Krzysztof   (Grodzisk Maz.)
  56. RUTKOWSKI  Michał  (Mińsk Maz.)
  57. WOJTANA  Paweł  (KP Metro)
  58. MŁOTKOWSKI  Piotr  (KRP IV)
  59. ZAŁUGA  Marcin  (KKP)
  60. MARIAOSKI  Jarosław  (KRP IV)
  61. GRABOWSKI  Rafał  (Pruszków I)
  62. WIETESKA  Bartosz  (KKP)
  63. CHEDA  Stanisław   (Pruszków II)
  64. FITRZYK  Damian  (KRP VII)
  65. WIĄCEK  Tomasz  (Mińsk Maz.)
  66. KURYŚ  Wojciech   (Pruszków II)
  67. BOBOWSKI  Karol   (Pruszków II)
  68. MUSIOSKI  Paweł  (KRP V)
  69. SZYDŁOWSKI  Adam  (Pruszków I)
 

KLASYFIKACJA KOBIET

  1. KOWALEWSKA  Magdalena  (KRP Warszawa VI)
  2. SZYMANIK  Agnieszka  (Laboratorium Krym.)
  3. KRAS  Małgorzata  (KP Bemowo)
  4. KOŁODZIEJ  Inga  (WDZ II)
  5. WTO
  6. SOBIESKA-PTACZEK  Aleksandra  (WOINiA)
  7. SOBALA  Magdalena  (KPPL Okęcie)
  8. GLINKA  Sylwia  (KPPL Okęcie)
  9. CISZKOWSKA  Dorota  (WDZ II)
  10. DYDIOK Agnieszka  (W. Konwojowy II)

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. WDZ I
  2. WPA
  3. Laboratorium Krym.
  4. KRP Warszawa VI
  5. KPPL Okęcie
  6. KPP Grodzisk Maz.
  7. WTO
  8. OPP
  9. KRP Warszawa III
  10. KPP Otwock
  11. KRP Warszawa I
  12. W. Realizacyjny
  13. KP Bemowo
  14. WDZ II
  15. KP Metro
  16. W. Konwojowy II
  17. KRP Warszawa I
  18. KRP Warszawa IV
  19. W. Konwojowy I
  20. KRP Warszawa VII
  21. Komisariat Kolejowy Policji
  22. KPP Mińsk Maz.
  23. KRP Warszawa V
  24. KPP Pruszków I
  25. KPP Pruszków II

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

zdj. WDZ KSP